Zaloguj się

O firmie

Szanowni Państwo

Witamy na stronie firmy Bus & Truck Service Sp. z o.o. Jesteśmy autoryzowaną stacją obsługi autobusów marki SOLARIS, AUTOSAN  i JELCZ. Od 1999 r. zajmujemy się obsługą codzienną, naprawami mechanicznymi i powypadkowymi autobusów miejskich i turystycznych.

Posiadamy bazy warsztatowe w Warszawie, Łodzi i w Wyględach pod Warszawą. Dzięki naszemu odpowiedniemu przygotowaniu, wiedzy i fachowości zostaliśmy wybrani przez Solaris Bus & Coach SA do obsługi kontraktów serwisowych autobusów w Miejskich Zakładach Autobusowych w Warszawie w latach 2005-2010 i Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Łodzi od 2008 roku.

W ramach tych kontraktów realizujemy pełny zakres prac obsługowych i remontowych w zakresie mechaniki, elektrotechniki, pneumatyki, blacharstwa i lakiernictwa.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów uruchomiliśmy całodobowe pogotowie techniczne zapewniające pomoc w miejscu awarii.

Do dyspozycji naszych klientów mamy także pojazdy ratownictwa drogowego przystosowane do holowania pojazdów 18-metrowych   z uszkodzonym układem kierowniczym i napędowym działające na terenie Polski i Europy.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji.

 

Dotacja na kapitał obrotowy dla Bus & Truck Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Nr umowy: POIR.03.04.00-14-0626/20. Dofinansowanie w wysokości: 265868,84 zł.